Ženské meditácie Mohendžodáro

Datum: 14. 1. 2019 00:00 - 24. 6. 2019 00:00 každý pondelok od 18.15 - 19.45

Místo: Krupina, Domček - centrum voľného času

Kraj: Banskobystrický kraj

Typ: Docházkový kurz

Cena: 4 Eur Kč

Lektoři: Petra Kohútová Strelcová

Tvorivé detstvo, Láskavé sebaprijatie, Imunitné posilnenie. Umenie presadiť sa, Otvorenie sa intimite

Meditácia Tvorivé detstvo umožňuje prežiť potreby z detstva. Podporuje tvorivosť, hravosť a spontánny prejav. Rozvija schopnosť objavovať nové a reagovať na nečakané podnety. Podporuje myseľ i mozog a pomaha otvárať a rozvíjať talenty. Lieci dosledky dogmatickej výchovy. 

Meditácia Laskave sebaprijatie prehlbuje najdôležitejší vzťah teda vztah k sebe samej. Otvára citové vyjadrovanie. Kultivuje neznost dotyku. Podporuje našu vnútornú ženu. Uvoľňuje srdečné centrum. Učí nas plynutiu s prúdom života. Lieči zranenia v oblasti citov.

Meditácia Imunitne posilnenie podporuje životnú silu a imunitu. Pôsobí ako prevencia a liek proti chronickým chorobám. Uvoľňuje psychicku a emocionalnu záťaž. Odstraňuje ťažive psychické kódy. Posilňuje dôveru k schopnostiam liečenia a regenerácii.

Meditácia Umenie presadiť sa je veľmi dynamická pritom ženská. Odstraňuje strach z existencnej neistoty. Umožňuje prežiť skúsenosť, že nie je dobré nechať sa odradiť vlastnymi chybami. Naopak považovať ich za prirodzenu súčasť tvoriveho procesu. Presadenie seba nie je nič proti človeku naopak potrebnou súčasťou života. 

Meditácia Otvorenie sa intimite prehlbuje blízkosť. Otvorenie sa a intimita nie su pojmy len sexualne. Avšak,.su to pojmy  aj sexualne. 

Tato meditacia.deprogramuje strach sexualne potlačenie a strach z intimity. Lieči stuhnute telo aj emocionálne zranenia. Otvára vztah k sebe, sexualite a jej prejavom ako k niečomu, čo je ľudské a prirodzené. Prebúdza autentickosť, nevinnosť, pozornosť k svojmu telu a k sebe.

Magie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.